Messias jednak nie dla Milanu? Berardi w zamian

Torino od miesięcy próbuje sprowadzić do siebie Juniora Messiasa, ale nie może dogadać się z jego obecnym klubem Crotone. Będą rozczarowani, jeśli liczyli na zmniejszenie oczekiwań przez klub z Serie B. W rzeczywistości więcej drużyn obserwuje teraz brazylijskiego rozgrywającego. Napoli i Sassuolo, a na samym przodzie jest również AC Milan. Tak twierdzi włoski dziennikarza – Alfredo Pedulla.

Neroverdi poprosili o informacje, ponieważ mogą stracić Domenico Berardiego lub Jeremiego Boga w ostatnich dniach okienka transferowego. Sassuolo poszukuje alternatyw pomimo wypuszczenia informacji w świat, że żaden z piłkarzy nie jest już na sprzedaż ponieważ jest już na to za późno. Znaczna oferta może skłonić ich do ponownego rozważenia, a Messias może zastąpić oba dzięki swojej wszechstronności. Lazio zaatakuje szybkiego pomocnika z Wybrzeża Kości Słoniowej, jeśli sprzeda Joaquina Correę Interowi, informuje Tuttomercatoweb. Natomiast AC Milan czy Borussia Dortmund zainteresowały się Domenico Berardim jednak cena jaką musieli by zapłacić za tego zawodnika jest niemal kosmiczna.

Napoli szukało pomocnika latem, ale ich poszukiwania okazały się bezowocne. Messias zapewni również głębię na skrzydłach. Mają bliskie relacje z Crotone i niedawno wysłali im bramkarza Nikitę Contini na wypożyczenie. Kolejni młodzi zawodnicy mogą pójść w jego ślady w celu sprowadzenia Brazylijczyka.

Talent Messiasa rozwinął się dopiero w późniejszej fazie jego kariery, a w Serie A dopiero w wieku 30 lat. Wyróżniał się w poprzednim sezonie, zdobywając 9 bramek i 4 asysty. Chce wrócić do najwyższej ligi, ale Squali prosili o 10 milionów euro, aby go sprzedać. Monza będzie mocno naciskać, aby go zdobyć, gdyby w ostatnich dniach nadal był dostępny.

źródło: cultofcalcio.com