Milan szykuje ofertę za Domenico Berardiego

AC Milan czeka mała rewolucja w związku z awansem do Ligi Mistrzów. Stefano Pioli  ma świadomość, że obecna kadra może nie być wystarczająca, by zaistnieć w Europie. Szkoleniowiec mediolańczyków będzie chciał pożegnać się z Samu Castillejo, gdyż ten nie znalazł uznania w jego oczach.

To oznacza, że Milan będzie potrzebował kogoś w jego miejsce. Kapitan Sassuolo – Domenico Berardi – znalazł się na liście życzeń zespołu z San Siro. Berardi nie po raz pierwszy łączony jest z Milanem. Uprzednio do transferu nie doszło. Czy teraz będzie inaczej? Włoski prawy skrzydłowy pomimo umiejętności znacznie wykraczających poza Sassuolo nie wygląda na kogoś komu jest tam źle. Konsekwentnie odrzuca oferty innych zespołów, znacznie lepsze i reprezentuje barwy Sassuolo.

AC Milan miał zaproponować kwotę w okolicach 15 – 20 milionów euro plus Matteo Gabbie. „Czarno-zieloni” woleliby jednak kwotę w okolicach 40 milionów euro. Jeśli Berardi jakimś cudem nie wpłynie na klub, by ten go puścił to Milan będzie musiał znaleźć w sakwie pokaźniejszą kwotę.

źródło: sempremilan.com
zdjęcie; 90min.com