Milan sięgnie po skrzydłowego Crotone?

AC Milan szuka prawego skrzydłowego na rynku, a do końca okienka transferowego zostało coraz mniej czasu. Zeszłej nocy rozeszła się wiadomość o ich zainteresowaniu Juniorem Messiasem i wydaje się, że te plotki mogą okazać się prawdziwe. Wygląda na to, że Messias wkrótce może przenieść się na San Siro.

Według Gianluca Di Marzio, który tego wieczoru przemawiał na żywo w Sky Italia (via MilanNews), Milan rzeczywiście jest zainteresowany Messiasem. Jednak to, czy podpiszą go, czy nie, to zupełnie inna kwestia.

Być może jutro zostaną nawiązane kontakty między Mediolanem a Crotone, rozpocząć rozmowy dotyczące transferu doświadczonego skrzydłowego. Dopiero wtedy Rossoneri będą wiedzieć, czy są w stanie włożyć całą energię w negocjacje przenosin Juniora Messiasa do Milanu.

Chociaż w zeszłym sezonie zdobył dziewięć bramek i cztery asysty w Serie A, sprowadzenie go na San Siro będzie nie lada wydarzeniem. Wydarzeniem, które może podzielić fanów Rossonerich. Część z nich może postrzegać sprowadzenie tego zawodnika jako niewystarczające wzmocnienie dla takiego klubu jakim jest AC Milan. Jeżeli Junior Messias rzeczywiście dołączy do drużyny prowadzonej przez Stefano Piolego to będzie musiał stanąć na głowie, by przekonać do siebie tych, którzy nie będą mu przychylni. No, ale taka jest piłka o czym z pewnością wie skrzydłowy Crotone.

źródło: sempremilan.com