Olivier Giroud nie przeniesie się do AC Milanu

Długo trwały spekulacje na temat Oliviera Giroud. Francuski napastnik był łączony z wieloma europejskimi klubami. Jednak najbliżej mu było do przejścia do AC Milanu.

Niestety, dla tych kibiców, którzy zbyt wcześnie cieszyli się z tego transferu – rozczarowanie. Francuz nie przeniesie się do Włoch. Mało tego, zostanie w obecnym klubie. Chelsea Londyn wykorzystała zapis w kontrakcie i automatycznie przedłużyła kontrakt z Giroud. Reprezentant Francji pozostanie w Anglii do lata przyszłego roku. Tym samym „The Blues” drastycznie ucięli spekulacje na temat przyszłości zawodnika.

Dla wielu jest to szok. Zlatan Ibrahimović zdążył już nawet przywitać Francuza na San Siro. W jednym z wywiadów udzielił takiej o to wypowiedzi: „Giroud jest mile widziany, ale w Mediolanie jest tylko jeden bóg – ja”. Chelsea zrobiła wszystkim psikusa i okazało się, że włoscy kibice i Zlatan zbyt przedwcześnie się cieszyli.

Olivier Giroud zostaje na kolejny rok w zespole Thomasa Tuchela i wraz z „The Blues” powalczy o odzyskanie mistrzostwa Anglii.

źródło: sempremilan.com
zdjęcie: weszlo.com