To jeszcze nie koniec mercato dla Rossonerich

AC Milan ogłosiło już siedem transferów tego lata, w tym parę wypożyczeń. Wszystko jednak wskazuje na to, że Rossoneri nie zamierzają zwalniać tempa na rynku transferowym. Oprócz Pietro Pellegriego blisko klubu znajduje się również Tiemoue Bakayoko, który był już kiedyś związany z ekipą z Milanello.

O tym poinformowało dzisiejsze wydanie Corriere Dello Sera (via MilanNews), stwierdzając, że Pellegri i Bakayoko dołączą do włoskiej drużyny na zasadzie wypożyczenia. Dla Bakayoko będzie to powrót do Milanu o czym wspominaliśmy już wyżej. Z kolei Pellegri po kilku latach gry poza swoim krajem wróci do Włoch czyli tam, gdzie wszystko się zaczęło.

Oprócz nich Mediolan nadal prowadzi rozmowy z Bordeaux w sprawie usług Yacine Adli. Jednak sprawy się nieco komplikują i ten transfer ciągle nie jest dopięty. Wydawało się już w zeszłym tygodniu, że Paolo Maldini dopnie swego i pomocnik francuskiego ekipy wzmocni wicemistrza Włoch. Póki co, obie strony nadal prowadzą ze sobą rozmowy, a potencjalne rozwiązanie tej sytuacji jest nadal odległe.

Jutro AC Milan wraca do gry w Serie A. Pierwsze spotkanie nowego sezonu włoskiej ligi to starcie z Sampdorią. Ten mecz może dać wiele odpowiedzi działaczom na pytanie kogo jeszcze potrzebuje Stefano Pioli, by skutecznie bić się o scudetto i o końcowy tryumf w Lidze Mistrzów, do której Rossoneri wrócili po kilku latach.

źródło: sempremilan.com